29 Aralık 2013 Pazar

Yeni Yılda Kozmetik Alışverişlerim

Alışveriş yapmaya bayılan biri olarak yılbaşı için kampanya ve indirimleri asla gözden kaçırmam. Her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneği bozmadım. Nerde ne var hem gelen mail ve mesajlardan hem de gezerken öğrendim. Tabii yapılan indirim ve kampanyalardan yararlanmadan olmaz dedim. Boyner, Sephora ve Yves Roches'dan alışverişlerimi yaptım.


Boyner'den Clinique ve Lancome kampanyaları ilgimi çekti. İstediğim kirpik efektini yakalayamadığım için sürekli yeni rimel denemeleri yapıyorum. Bu denemeler için Lancome ve Clinique'in içinde rimel de olan setlerinden aldım. İşte setler bunlar:
Clinique'in chubby stick rujlarını severek kullanıyorum. Bu minik kutudaki ruj da meme kanserine yardım amacıyla hazırlanmış. Alışverişlerimle sosyal sorumluluk projelerine küçücük de olsa bir katkı sağlayabiliyorsam ne mutlu bana.

Boyner'de kozmetikte ikinci ürün %50 indirimli. Ben bu ürünleri alırken o kampanyadan da yararlandım.


Renklerine bayıldığım bu far setleri de Sephora'dan. Dokusunu  ve renklerini çok beğendim. Bunlarda indirim yok. Tanesi 49.90 TL.

Bu metalik renkli kalemler de Yves Rocher'dan. %40 indirimden alındılar. Metalik görünümünü sevdim. Biri mürdüm diğeri mavi.
 
Ürün Kodları:
 
Mavi 32FF
 
Mürdüm 22 MO

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder